Bizarní situace v Ordinaci: Martin Zounar a Jan Slovák propletli svá těla

Read Time:1 Minute, 51 Second

Jak je již dobrým zvykem, Ordinace v růžové zahradě 2 kromě lásky, napětí a velkých emocí pravidelně přináší i humor a vtip. V nové epizodě, která bude pouze na Voyo divákům k dispozici od pondělí 21. srpna, se o největší zábavu postarají Martin Zounar jako Bobo a Jan Slovák v roli Andyho. 

Drobné, ale nepříjemné zranění Jarmily (Jana Paulová) na poslední chvíli zapříčiní to, že nemůže jít na párovou jógu s Andym. Co teď? Instruktor již čeká. K překvapení všech se nabídne Švarc. Tomu nechce nikdo věřit. Navíc není čas přemýšlet, zda nemá náhodou něco za lubem. Samozřejmě že má. Andy se totiž Švarcovi nezdá od prvního momentu, nevěří ani jeho filantropii, ani citům k Jarmile. Kromě toho je tu i zásadnější problém: Andy, byť nevědomky, už několikrát Bobovi překazil chvíli nejslavnostnější – žádost o ruky Dariny (Mahulena Bočanová). Není divu, že Švarc má Andyho spadeno! Rozhodne se z něj vytáhnout co nejvíc informací a pomocí nich ho následně zkompromitovat. Co na tom, že začít musí na párové józe, propleten s Andym v krkolomných pozicích. 

„Divákům bude asi hned jasné, že já mezi nadšence jógy a meditací rozhodně nepatřím. A jóga dokonce párová? Ani mi nemluvte!” směje se Martin Zounar. A dodává: „Jenže Švarc je filuta a pro realizaci plánu kompromitovat Andyho je schopen udělat cokoli. Klidně zaklínit své končetiny mezi ty jeho.”

Martinův „spolupachatel” párové jógy, Jan Slovák, říká: „Doufám, že diváky naše společná etuda rozesměje. Vždyť si nás dva stačí jen představit a je nabíledni, že seriózní jógová seance se konat nebude. Ale aby bylo jasno, ačkoli nečekaně doprovázen Bobem, snaží se Andy brát lekci vážně. Záhy však prohlédne Bobův plán, díky čemuž diváci překvapivě poznají i jeho vzteklou tvář.” 

Pro úplnost: Martinovým a Janovým jógovým lektorem je Tomáš Strnad, jehož jógová videa na Instagramu sleduje více než 20 tisíc followerů. 

Kromě bizarní jógy se diváci v tomto díle dozvědí, jakou (a zda vůbec nějakou) dohru bude mít polibek, kterým Valerie (Veronika Lapková) a David (Jan Čenský) zakončili konferenci a jak Iveta (Kateřina Brožová) a Čestmír (Petr Rychlý) pokročili v tajném pátrání po to, co se vlastně přihodilo Kláře (Agáta Kryštůfková) a Danovi (Robert Urban). 

Nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 je k dispozici pouze na Voyo vždy každé pondělí.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post Prima na podzim uvede romantický pohádkový příběh Eliška a Damián i nové detektivky
Next post Hostem skupiny IL VOLO bude v O2 areně Tereza Mašková
Close

Nejprohlíženější příspěvky

 1. PEČE CELÁ ZEMĚ startuje již třetí řadou od 6.ledna na ČT1
  Třetí řada Peče celá země opět stmelí celé rodiny u televizních obrazovek, a to jak u české klasiky, tak u často velmi originálních receptů. Víte například, jak se peče malinový dort, který znáte ze znělky? V letošní řadě budou moci diváci ocenit i mnohá umělecká díla, cukrářské skládačky, výrobky průzračné jako sklo, na své si […]
 2. Red Face – souboje profi zápasníků s pouličními rváči a influencery
  Dne 9. srpna 2023 proběhla tisková konference organizace RedFace k historicky druhému galavečeru, který se uskuteční 9. září 2023 v UNYP Aréně v Praze. Organizace, za kterou stojí promotér Petr Diviš, představila novou fight card, ve které kombinuje profesionální zápasníky s pouličními rváči a influencery, čímž chce zviditelnit bojové sporty. Hlavním partnerem večera je Kratom […]
 3. Hokejisté Michal Mrázik, David Moravec a Milan Jurčina pomohou mladému fotbalistovi
  Sportovci tělem i duší, navíc se srdcem na správném místě. Tak by se dali charakterizovat hokejisté Michal Mrázik a David Moravec, stejně jako bývalý hokejista Milan Jurčina. Všichni tři se totiž pod záštitou domovské sportovní agentury M3 Sports Agency rozhodli podpořit sbírku pro šestnáctiletého fotbalistu Milana, který před rokem onemocněl zánětem míchy a hrozilo, že […]
 4. Tereza Švejdová je výrazná osobnost nastupující herecké generace
  Herečka Tereza Švejdová si naplno užívá profesní výzvy: Zatmění, Zákony vlka, Její tělo i Osobní Fudži Studentka filosofie Markéta a strážmistryně Kamila Žáčková. Dvě postavy, ve kterých zaujala Tereza Švejdová, výrazná osobnost nastupující herecké generace. Absolventka Katedry alternativního a loutkového divadla DAMU a maminka 2,5leté holčičky právě teď prožívá velmi intenzivní pracovní období. Po rolích […]