Red Face – souboje profi zápasníků s pouličními rváči a influencery

Read Time:2 Minute, 51 Second

Dne 9. srpna 2023 proběhla tisková konference organizace RedFace k historicky druhému galavečeru, který se uskuteční 9. září 2023 v UNYP Aréně v Praze. Organizace, za kterou stojí promotér Petr Diviš, představila novou fight card, ve které kombinuje profesionální zápasníky s pouličními rváči a influencery, čímž chce zviditelnit bojové sporty. Hlavním partnerem večera je Kratom World a mediálním partnerem je Fajn rádio.

 

Mezi jména, na která se můžeme těšit v zápasech podle pravidel MMA na 3×3 minuty, patří ostřílený borec z Kazachstánu Said Suraganov, který nastoupí do tvrdého duelu proti Jakubovi Hoškovi, jedním z vítězů zápasu 2vs2 na RedFace Realoded. Talentovaný zápasník Martin Šíma, kterého už také známe z RedFace Reloaded, nastoupí proti bývalému judistovi Jakubovi Weidenthalerovi. Dále nás čeká zápas, který si fanoušci sami odhlasovali na Instagramu, kde se představí Michal Frolík proti Filipu Markovi, pro kterého to bude vůbec první zápas v bojových sportech. Další MMA debut také čeká zápasníky Kristiana Kundratu alias “Crisse” ze Slovenska a Milana Krčila alias “Skutečný McGregor”, který má zkušenosti z klasického boxu a ani na ulici prý nechodí pro ránu daleko. V dalším zápase, od kterého čekáme skvělý sportovní zážitek, proti sobě nastoupí talentovaný kubánský zápasník Gabriel Castello Vargas, který má za sebou vítězství na RedFace Reloaded proti ostřílenému zápasníkovi, který si už prošel snad všemi bojovými sporty, Michalu “Hassby” Juříkovi. V zápase “dobro vs. zlo” se představí zkušený amatérský zápasník Petr Pastýřík proti Michalu “Ultrakunda” Severovi, který má zkušenosti z tvrdých bitek RedneckFight. Skvělý sportovní zážitek slibuje také mezinárodní zápas zkušeného profi zápasníka a bývalého kulturisty Martina Chuděje proti polskému zápasníkovi Denisu Górniakovi, který je čtyřnásobným mistrem Polska v MMA a držitelem titulu mistra Polska v klasickém boxu. Skvělou podívanou slibuje také zápas dvou cizinců, kterými jsou slovenský zápasník Patrik Jevický proti borci z Británie, kterým je Dan “demolition man” Vinni. Oba jsou ostřílení profi zápasníci MMA s kladnou bilancí a už brzy uvidíme, který z nich si se soupeřem poradí lépe.

Dále nás čeká dámský MMA zápas na 3×3 minuty influencerek. Dagmar Kubinová (účastnice reality show Farma), která se připravuje pod trenérem Tomášem Peleškou, nastoupí do zápasu proti Žanetě Skružné (účastnice reality show Survivor), kterou na profesionální MMA debut trénuje známá UFC zápasnice Lucie Pudilová.

V profesionálním boxu se představí bývalý mistr světa a legenda českého boxu Lukáš Konečný proti vítězi hlavního zápasu galavečera RedFace Reloaded, a účastníkovi reality show Love Island, Kryštofu Novákovi. Tento zápas se koná za účelem pomoci dvouletému Michalu Novákovi, který již od narození bojuje o život. Malý Míša má od narození poškozený mozek, Westův syndrom (závažné epileptické onemocnění) a poslední rok je napojený na dýchací přístroj. Jeho stav vyžaduje neustálou péči a mnoho zdravotních pomůcek, na které chceme s pomocí diváků finančně přispět.

V netradičním zápase MMA v otevřené váhové kategorii, který by se dal přirovnat k biblickému souboji Davida a Goliáše, se proti sobě utká lehká váha Leonardo Vandame proti super těžké váze Tomášovi “BIG” Cínovi. Na konferenci mimo jiné padlo, že vítěz tohoto zápasu získá honorář obou zápasníků a 10 % věnuje na pomoc právě malému Michalu Novákovi.

Nechybí ani oblíbený Booty slap souboj, ve kterém se tentokrát utká pornoherečka Martina Prejzová alias “Claudia Macc” a fotomodelka Zdena Černá alias “Lulu”, a to za rozhodcování Roberta Rosenberga. Booty slap se po vzoru RedFace stává populární i ve Východní Evropě.

Galavečer RedFace 2 slibuje skvělý sportovní zážitek i nevšední podívanou, na kterou vás zveme 9. září 2023 do UNYP Arény v Praze.

Foto: Jaroslav Hauer

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
100 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post Na 29. ročník Benátské! s Impulsem dorazilo 35 tisíc lidí
Next post Herci Oskar Hes a Jan Nedbal představují film BRATŘI
Close

Nejprohlíženější příspěvky

 1. PEČE CELÁ ZEMĚ startuje již třetí řadou od 6.ledna na ČT1
  Třetí řada Peče celá země opět stmelí celé rodiny u televizních obrazovek, a to jak u české klasiky, tak u často velmi originálních receptů. Víte například, jak se peče malinový dort, který znáte ze znělky? V letošní řadě budou moci diváci ocenit i mnohá umělecká díla, cukrářské skládačky, výrobky průzračné jako sklo, na své si […]
 2. Red Face – souboje profi zápasníků s pouličními rváči a influencery
  Dne 9. srpna 2023 proběhla tisková konference organizace RedFace k historicky druhému galavečeru, který se uskuteční 9. září 2023 v UNYP Aréně v Praze. Organizace, za kterou stojí promotér Petr Diviš, představila novou fight card, ve které kombinuje profesionální zápasníky s pouličními rváči a influencery, čímž chce zviditelnit bojové sporty. Hlavním partnerem večera je Kratom […]
 3. Hokejisté Michal Mrázik, David Moravec a Milan Jurčina pomohou mladému fotbalistovi
  Sportovci tělem i duší, navíc se srdcem na správném místě. Tak by se dali charakterizovat hokejisté Michal Mrázik a David Moravec, stejně jako bývalý hokejista Milan Jurčina. Všichni tři se totiž pod záštitou domovské sportovní agentury M3 Sports Agency rozhodli podpořit sbírku pro šestnáctiletého fotbalistu Milana, který před rokem onemocněl zánětem míchy a hrozilo, že […]
 4. Muzikál Anděl Páně je novým hitem Hudebního divadla Karlín
  Hudební divadlo Karlín má na repertoáru nový titul – muzikál Anděl Páně, který má za sebou úspěšnou premiéru a diváci si jej nepomohou vynachválit. V hlavních rolích excelují Ondřej Rychlý (Petronel) a Marek Lambora (Uriáš), nechybí ani Jiří Korn v roli Boha. Anděl Páně – to je božský muzikál podle stejnojmenné filmové pohádky z roku 2005. V […]