Aktuální hit Anny K. Údolí včel získal vizuální podobu.

Read Time:2 Minute, 9 Second

Aktuální singl Údolí včel již nějakou dobu boduje v českém rádiovém éteru, a tak bylo jasné, že fanoušci vizuální podobu této písně již netrpělivě očekávají. Režie se opět ujal talentovaný Ondřej Kudyn, který stál také za videoklipem k písni O Tobě i o mně.

„Už název Údolí včel ve mě vyvolal příběh, který se odehrává v klipu, a to jsem song ještě ani neslyšel. Po prvním poslechu jsem měl jasno a musel jsem to prostě natočit. Dal jsem dohromady skvělý tým, který mi pomohl vytvořit svět a atmosféru, jakou jsem si ani nepředstavoval, že dokážeme vytvořit. Anna K. byla z příběhu nadšená, takže spokojenost byla na všech stranách. Příběh v klipu je inspirovaný filmem Most do země Therabitia. Tímto ztvárněním jsem chtěl říct, že nikdy nevíme, čím si druhý prochází, a jaké příčiny mají důsledky jeho chování. Přenesl jsem situace z běžného života každého z nás do nevinného dětství, kde vlastně ještě nikdo nesoudí, a to bychom neměli dělat ani my dospělí,“ vypráví o klipu režisér Ondřej Kudyn.

 

Videoklip byl natočen na malebném místě v lese ve středních Čechách, které poskytlo dokonalé pozadí pro vyjádření atmosféry skladby, jejímž autorem je Tomáš Vartecký. „Skladba oslavuje sílu naší lásky, která nám pomáhá překonávat překážky na společné cestě už řadu let,“ říká Anna K. a dodává: „Údolí včel je moje naprosto milovaná věc, je to balzám, je to útočiště, je to láska, jsou to léta vzletů i pádů, je to prostě síla. Pojetí videoklipu vychází z emoce, které v režisérovi Ondřejovi Kudynovi písnička vzbudila a námět, který mi poslal mě moc bavil. Píseň tak získává v dětském světě další milý rozměr,“ dodává o klipu Anna K.

Skladba Údolí včel je třetím singlem z dlouho očekávané desky, která vyjde letos na podzim a bude obsahovat také hity Na malou chvíli a O Tobě i o mně.  Album vzniká pod značkou BrainZone (Světlo 2017). Naživo mohou fanoušci skladbu slyšet mimo jiné i na zastávkách putovního festivalu Hrady CZ, kde zpěvačka vystupuje vždy v pátek od 23.15 hodin až do 2. září.

Letošní rok má Anna K. opravdu nabitý. Kromě koncertování a příprav nového alba padne také první klapka k dokumentu o životě této výjimečné zpěvačky. V režii Víta Bělohradského Anna K. zrekapituluje milníky a události svého života.  Děje se tak u příležitosti výročí 30 let, kdy vstoupila se svým debutem Já nezapomínám na českou hudební scénu.

Foto ke stažení zde: https://1url.cz/Suipo

Nový singl Údolí včel si můžete pustit i v audio podobě na všech streamovacích platformách: https://bfan.link/udoli-vcel.

https://anna-k.cz/koncerty/

https://brainzone.cz/


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post Herci Oskar Hes a Jan Nedbal představují film BRATŘI
Next post Prima na podzim uvede romantický pohádkový příběh Eliška a Damián i nové detektivky
Close

Nejprohlíženější příspěvky

 1. PEČE CELÁ ZEMĚ startuje již třetí řadou od 6.ledna na ČT1
  Třetí řada Peče celá země opět stmelí celé rodiny u televizních obrazovek, a to jak u české klasiky, tak u často velmi originálních receptů. Víte například, jak se peče malinový dort, který znáte ze znělky? V letošní řadě budou moci diváci ocenit i mnohá umělecká díla, cukrářské skládačky, výrobky průzračné jako sklo, na své si […]
 2. Red Face – souboje profi zápasníků s pouličními rváči a influencery
  Dne 9. srpna 2023 proběhla tisková konference organizace RedFace k historicky druhému galavečeru, který se uskuteční 9. září 2023 v UNYP Aréně v Praze. Organizace, za kterou stojí promotér Petr Diviš, představila novou fight card, ve které kombinuje profesionální zápasníky s pouličními rváči a influencery, čímž chce zviditelnit bojové sporty. Hlavním partnerem večera je Kratom […]
 3. Hokejisté Michal Mrázik, David Moravec a Milan Jurčina pomohou mladému fotbalistovi
  Sportovci tělem i duší, navíc se srdcem na správném místě. Tak by se dali charakterizovat hokejisté Michal Mrázik a David Moravec, stejně jako bývalý hokejista Milan Jurčina. Všichni tři se totiž pod záštitou domovské sportovní agentury M3 Sports Agency rozhodli podpořit sbírku pro šestnáctiletého fotbalistu Milana, který před rokem onemocněl zánětem míchy a hrozilo, že […]
 4. Muzikál Anděl Páně je novým hitem Hudebního divadla Karlín
  Hudební divadlo Karlín má na repertoáru nový titul – muzikál Anděl Páně, který má za sebou úspěšnou premiéru a diváci si jej nepomohou vynachválit. V hlavních rolích excelují Ondřej Rychlý (Petronel) a Marek Lambora (Uriáš), nechybí ani Jiří Korn v roli Boha. Anděl Páně – to je božský muzikál podle stejnojmenné filmové pohádky z roku 2005. V […]