Nebát se a mluvit, nová kniha Jana Přeučila a Karla Voříška

Read Time:4 Minute, 24 Second

Křtilo se netradičně pod dozorem bohyně plodnosti

Jan PØEUÈIL a Karel VOØ͊EK mají spoleèné dílo! Knihu Nebát se a mluvit.

Pojďte se pobavit, zasmát a něčemu přiučit s hercem Janem Přeučilem a moderátorem Karlem Voříškem. To je nejenom výzva pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit, ale také ústřední motto jejich nové společné knihy NEBÁT SE A MLUVIT. Nové knižní dílo, které slavný český herec, kantor a rétor Jan Přeučil, spolu s oblíbeným televizním moderátorem, ale i lektorem a trenérem přesvědčivého vystupování Karlem Voříškem dali dohromady a vydalo jej nakladatelství Albatros, pokřtili v pražském Art-n-Coffe v pasáži ČNB, spolu s hvězdnými hosty a kmotry.

Na křest jedinečné publikace, jež je určena pro každého, kdo se chce zdokonalit v mluvení              a přesvědčivosti před lidmi, přišli: herečka Eva Hrušková, , moderátorky Zuzana Bubílková         a Klára Doležalová, profesionální tiskový mluvčí z oblasti státní správy Vladimír Řepka                  a moderátorské i partnerské duo Aleš Cibulka a Michal Jagelka. Křtilo se velmi (ne)tradičně hruškovicí a ořechovicí z Ovocného lihovaru Sudlička a pod laskavým dozorem Matky s dítětem, sochy africké bohyně plodnosti.

„S nápadem na tuto knihu přišel Karel Voříšek a já jsem hned souhlasil. Už v tu chvíli jsem se těšil na příjemnou spolupráci. Já si myslím, že slovo je velice důležité, je to něco, co máme my lidé k dispozici, abychom k sobě měli blíž. Slovo má totiž magickou moc,“ říká celoživotní průkopník správné mluvy a krásné češtiny Jan Přeučil.

„Návrh padl v restauracích, protože Přeučkové jsou kavárenské typy. Začalo to v Mlýnci                  a dopeklo se v Bílé Krávě. Právě ze světa hereckého, ale i moderátorského, televizního jsme čerpali historky, které dokreslují to, o čem si v knize povídáme. Nešetříme sebe ani své kolegy. Vyprávíme naše i jejich trapasy, které nás něco naučily a které by mohly pomoct i našim čtenářům,“ prozradil Karel Voříšek, který je také hlavní tváří zpráv na Primě a CNN Prima News.

Praktické řečnické triky a fígle ukazují oba pánové nejen na sobě, ale i na kamarádech                              z branže. Nelze očekávat školometské povídání, autoři s nebývalou otevřeností přiznávají svoje chyby a omyly, ze kterých se poučili. Odhalují, co jim pomáhá a co si může vyzkoušet každý ve své praxi.

„Víte, často se setkávám se špičkami v jejich oboru – ať jde o vrcholné manažery nebo třeba lékařské kapacity. Ale velmi často neumí tito, jinak skvělí odborníci, správně a dobře vyjádřit. Neumí například ´prodat´ svou práci, úspěch. Bojí se prezentovat před ostatními. Někteří špatně artikulují, jiní trpí nepřekonatelnou trémou. A kromě jiného, o tom všem je tato naše kniha,“ vysvětluje Jan Přeučil.

„Kniha je napsána formou dialogu a oba nabízíme své zkušenosti, jak mluvit, abychom přesvědčili, najdete tam i praktická cvičení a doporučení“ dodává i Karel Voříšek.

Voříšek spolu se svým starším kolegou Přeučilem mají jedno společné: oba velmi dlouho vedou kurzy rétoriky a přesvědčivého vystupování a jejich „posluchači“ jsou nadšeni tím, jak lidskou, poutavou a mnohdy i zábavnou formou se dozvídají to, co jim skutečně může pomoci se ještě více zdokonalit.

Knihu NEBÁT SE A MLUVIT si lze koupit v běžné prodejní síti, nebo on-line zde!

/v síti nakladatelství Albatros i u dalších prodejců/

O knize NEBÁT SE A MLUVIT

Jan Přeučil a Karel Voříšek spojili herecké a moderátorské umění a společně připravili knihu pro každého, kdo se chce zdokonalit v mluvení a přesvědčivosti před lidmi. Praktické řečnické triky a fígle ukazují nejen na sobě, ale i na kamarádech z branže.

Nečekejte školometské povídání, autoři s nebývalou otevřeností přiznávají svoje chyby a omyly, ze kterých se poučili. Odhalují, co jim pomáhá a co byste mohli vyzkoušet i vy ve své praxi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post Mladá Terezka Tulcová nafotila šperky za miliony
Next post <strong>Hokejová legenda František Tulec oslavil 70. let!</strong>
Close

Nejprohlíženější příspěvky

 1. Felix Slováček zve na koncert k 60. výročí na scéně do pražské Lucerny
  Spojit oslavu výročí šedesáti let na scéně a 80. narozeniny hodlá známý hudebník Felix Slováček koncertem v pražské Lucerně. 2. května se fanoušci mohou těšit na show, v níž kromě oslavence v doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka vystoupí Helena Vondráčková, Karel Vágner, Sisa Sklovská, Ondřej Ruml, Jan Smigmator, Ondřej Provazník, Felix Slováček Jr., Anna Julie […]
 2. Zpěvák a herec Milan Peroutka slaví „Kristova léta“  a 10 let s kapelou Perutě…
  Milan Peroutka slaví “Kristovky” a hodlá se s chutí a navážno „rozperutit“ Je synem slavného muzikanta z legendární kapely Olympic. V muzikálu složeném z jejích hitů hraje hlavní roli. Kromě mnoha dalších divadelních rolí má bohaté zkušenosti i před kamerou. Jeho srdcovkou je však kapela Perutě. On sám letos slaví 33. narozeniny a kapela desáté. Herec, zpěvák, moderátor […]
 3. Unikátní výstava MISTŘI RENESANCE představí sochu Davida i Monu Lisu
  Nikdy v ČR nic takového nebylo a hned tak nebude! Na opening naprosto unikátní a jedinečné výstavy MISTŘI RENESANCE do Galerie Mánes Praha, přišly stovky pozvaných hostí. Mezi nimi mnoho známých osobností. Všichni byli naprosto nadšení výjevy starých mistrů. Však jsou zde také více než čtyři desítky děl od malířů těch nejslavnějších jmen: Da Vinci, Michelangelo, […]
 4. V sobotu začíná na Výstavišti v Holešovicích Matějská pouť.
  A opět v plné formě. Letos proběhne 428. ročník poutě a již 60. let se pouť koná na Výstavišti. Fanoušci adrenalinu si přijdou na své od 25. února, brány nejstarší České poutě budou nejen pro ně otevřené do 10. dubna. I letos se mohou návštěvníci těšit na mnoho novinek. Mezi nimi i evropský unikát. Přes […]
 5. Jan Vlasák oslavil osmdesátiny a kde jinde než na jevišti
  Jan Vlasák, herec a dabér známý z divadla i filmu, který propůjčil svůj hlas stovkám oblíbených zahraničních postav, oslavil osmdesátku. Stalo se tak přímo na jevišti po představení Otec (produkuje INDIGO company), ve které ztvárňuje také osmdesátiletého Andrého trpícího Alzheimerovou chorobou. S hercem si přišla připít na zdraví řada hereckých kolegů a kolegyň, mezi nimi například Zlata […]