Mladá Terezka Tulcová nafotila šperky za miliony

Read Time:1 Minute, 28 Second

Jsem vděčná, jak mi ve škole vycházejí vstříc!

Známá olomoucká rodačka, dvacetiletá Tereza Tulcová, toho stíhá hodně. Při studiu zdravotnické školy v Hranicích zvládá ještě fotit. Nikdy by to však nebylo možné, pokud by jí ve škole nevycházeli maximálně vstříc a neumožnili jí individuální studijní plán. Sama Tereza si to moc dobře uvědomuje a profesorskému sboru, včetně paní ředitelky Mgr. Hany Čamborové, je moc vděčná.

Když Tereza přišla z Olomouce do Prahy a řekla, že by chtěla zkusit modeling, hodně lidí ji nebralo vážně. Dá se to pochopit, dívek s podobným snem je mnoho. Jenže Tereza vše vzala za správný konec. Začala na sobě makat a výsledek se dostavil, nedávno například fotila pro známou značku Bogner. Už předtím nafotila kolekci luxusních šperků atd. Ale jak už bylo řečeno, nic z toho by nešlo, kdyby jí ve škole házeli klacky pod nohy. To se naštěstí neděje. „Jsem za to opravdu moc vděčná. A také šťastná. A to že dokonce mám individuální plán a je fakt bomba,“ pochvalovala si Tulcová.

Tereza chce poděkovat hlavně i paní třídní učitelce Mgr. Jarmile Doleželové. „Je opravdu zlatá. Bez ní bych nebyla tam, kde jsem dnes. A abych řekla pravdu, i díky ní se moc těším do zaměstnání, až budu moci ošetřovat pacienty,“ usmívá se sympatická slečna. Ze spolupráce s Terezou má radost i paní ředitelka. „Jsem ráda, že studentům můžeme nabídnout individuální plán. Speciálně Tereza dokazuje, že se vše dá skloubit dohromady. A dobře tím prezentuje i naši školu a dokonce nám zajistila i sponzorský dar od kadeřnického studia Shiny (shinystudio.cz). V době, kdy nám enormně stoupají náklady (https://www.tiktok.com/@tomiospd/video/7180141220683861253?_t=8ZUPhGA4jll&_r=1), je pro naši školu každý takový dar moc cenný,“ uzavřela paní ředitelka.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post <strong>Film Buď chlap! odtajnil trailer, do kin dorazí 23. 3. 2023</strong>
Next post Nebát se a mluvit, nová kniha Jana Přeučila a Karla Voříška
Close

Nejprohlíženější příspěvky

 1. PEČE CELÁ ZEMĚ startuje již třetí řadou od 6.ledna na ČT1
  Třetí řada Peče celá země opět stmelí celé rodiny u televizních obrazovek, a to jak u české klasiky, tak u často velmi originálních receptů. Víte například, jak se peče malinový dort, který znáte ze znělky? V letošní řadě budou moci diváci ocenit i mnohá umělecká díla, cukrářské skládačky, výrobky průzračné jako sklo, na své si […]
 2. Red Face – souboje profi zápasníků s pouličními rváči a influencery
  Dne 9. srpna 2023 proběhla tisková konference organizace RedFace k historicky druhému galavečeru, který se uskuteční 9. září 2023 v UNYP Aréně v Praze. Organizace, za kterou stojí promotér Petr Diviš, představila novou fight card, ve které kombinuje profesionální zápasníky s pouličními rváči a influencery, čímž chce zviditelnit bojové sporty. Hlavním partnerem večera je Kratom […]
 3. Hokejisté Michal Mrázik, David Moravec a Milan Jurčina pomohou mladému fotbalistovi
  Sportovci tělem i duší, navíc se srdcem na správném místě. Tak by se dali charakterizovat hokejisté Michal Mrázik a David Moravec, stejně jako bývalý hokejista Milan Jurčina. Všichni tři se totiž pod záštitou domovské sportovní agentury M3 Sports Agency rozhodli podpořit sbírku pro šestnáctiletého fotbalistu Milana, který před rokem onemocněl zánětem míchy a hrozilo, že […]
 4. Tereza Švejdová je výrazná osobnost nastupující herecké generace
  Herečka Tereza Švejdová si naplno užívá profesní výzvy: Zatmění, Zákony vlka, Její tělo i Osobní Fudži Studentka filosofie Markéta a strážmistryně Kamila Žáčková. Dvě postavy, ve kterých zaujala Tereza Švejdová, výrazná osobnost nastupující herecké generace. Absolventka Katedry alternativního a loutkového divadla DAMU a maminka 2,5leté holčičky právě teď prožívá velmi intenzivní pracovní období. Po rolích […]