Mladá Terezka Tulcová nafotila šperky za miliony

Read Time:1 Minute, 28 Second

Jsem vděčná, jak mi ve škole vycházejí vstříc!

Známá olomoucká rodačka, dvacetiletá Tereza Tulcová, toho stíhá hodně. Při studiu zdravotnické školy v Hranicích zvládá ještě fotit. Nikdy by to však nebylo možné, pokud by jí ve škole nevycházeli maximálně vstříc a neumožnili jí individuální studijní plán. Sama Tereza si to moc dobře uvědomuje a profesorskému sboru, včetně paní ředitelky Mgr. Hany Čamborové, je moc vděčná.

Když Tereza přišla z Olomouce do Prahy a řekla, že by chtěla zkusit modeling, hodně lidí ji nebralo vážně. Dá se to pochopit, dívek s podobným snem je mnoho. Jenže Tereza vše vzala za správný konec. Začala na sobě makat a výsledek se dostavil, nedávno například fotila pro známou značku Bogner. Už předtím nafotila kolekci luxusních šperků atd. Ale jak už bylo řečeno, nic z toho by nešlo, kdyby jí ve škole házeli klacky pod nohy. To se naštěstí neděje. „Jsem za to opravdu moc vděčná. A také šťastná. A to že dokonce mám individuální plán a je fakt bomba,“ pochvalovala si Tulcová.

Tereza chce poděkovat hlavně i paní třídní učitelce Mgr. Jarmile Doleželové. „Je opravdu zlatá. Bez ní bych nebyla tam, kde jsem dnes. A abych řekla pravdu, i díky ní se moc těším do zaměstnání, až budu moci ošetřovat pacienty,“ usmívá se sympatická slečna. Ze spolupráce s Terezou má radost i paní ředitelka. „Jsem ráda, že studentům můžeme nabídnout individuální plán. Speciálně Tereza dokazuje, že se vše dá skloubit dohromady. A dobře tím prezentuje i naši školu a dokonce nám zajistila i sponzorský dar od kadeřnického studia Shiny (shinystudio.cz). V době, kdy nám enormně stoupají náklady (https://www.tiktok.com/@tomiospd/video/7180141220683861253?_t=8ZUPhGA4jll&_r=1), je pro naši školu každý takový dar moc cenný,“ uzavřela paní ředitelka.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post <strong>Film Buď chlap! odtajnil trailer, do kin dorazí 23. 3. 2023</strong>
Next post Nebát se a mluvit, nová kniha Jana Přeučila a Karla Voříška
Close

Nejprohlíženější příspěvky

 1. Red Face – souboje profi zápasníků s pouličními rváči a influencery
  Dne 9. srpna 2023 proběhla tisková konference organizace RedFace k historicky druhému galavečeru, který se uskuteční 9. září 2023 v UNYP Aréně v Praze. Organizace, za kterou stojí promotér Petr Diviš, představila novou fight card, ve které kombinuje profesionální zápasníky s pouličními rváči a influencery, čímž chce zviditelnit bojové sporty. Hlavním partnerem večera je Kratom […]
 2. Leona Machálková slavila v Lucerně 30. let na scéně
  30 let své pěvecké kariéry musela Leona Machálková pořádně oslavit. A jak jinak, než jedinečným koncertem. Proto 6. května aplaudovala vyprodaná Lucerna nejen Leoně Machálkové, ale také jejím hostům na pódiu. Koncert „Leona 30 let na scéně“ se povedl do poslední písničky.   Vybírat repertoár na koncert „Leona 30 na scéně“ bylo hodně těžké, vždyť Leona Machálková za svoji kariéru vydala 9 sólových alb a nazpívala […]
 3. Felix Slováček zve na koncert k 60. výročí na scéně do pražské Lucerny
  Spojit oslavu výročí šedesáti let na scéně a 80. narozeniny hodlá známý hudebník Felix Slováček koncertem v pražské Lucerně. 2. května se fanoušci mohou těšit na show, v níž kromě oslavence v doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka vystoupí Helena Vondráčková, Karel Vágner, Sisa Sklovská, Ondřej Ruml, Jan Smigmator, Ondřej Provazník, Felix Slováček Jr., Anna Julie […]
 4. Zpěvák a herec Milan Peroutka slaví „Kristova léta“  a 10 let s kapelou Perutě…
  Milan Peroutka slaví “Kristovky” a hodlá se s chutí a navážno „rozperutit“ Je synem slavného muzikanta z legendární kapely Olympic. V muzikálu složeném z jejích hitů hraje hlavní roli. Kromě mnoha dalších divadelních rolí má bohaté zkušenosti i před kamerou. Jeho srdcovkou je však kapela Perutě. On sám letos slaví 33. narozeniny a kapela desáté. Herec, zpěvák, moderátor […]