Mladá Terezka Tulcová nafotila šperky za miliony

Read Time:1 Minute, 28 Second

Jsem vděčná, jak mi ve škole vycházejí vstříc!

Známá olomoucká rodačka, dvacetiletá Tereza Tulcová, toho stíhá hodně. Při studiu zdravotnické školy v Hranicích zvládá ještě fotit. Nikdy by to však nebylo možné, pokud by jí ve škole nevycházeli maximálně vstříc a neumožnili jí individuální studijní plán. Sama Tereza si to moc dobře uvědomuje a profesorskému sboru, včetně paní ředitelky Mgr. Hany Čamborové, je moc vděčná.

Když Tereza přišla z Olomouce do Prahy a řekla, že by chtěla zkusit modeling, hodně lidí ji nebralo vážně. Dá se to pochopit, dívek s podobným snem je mnoho. Jenže Tereza vše vzala za správný konec. Začala na sobě makat a výsledek se dostavil, nedávno například fotila pro známou značku Bogner. Už předtím nafotila kolekci luxusních šperků atd. Ale jak už bylo řečeno, nic z toho by nešlo, kdyby jí ve škole házeli klacky pod nohy. To se naštěstí neděje. „Jsem za to opravdu moc vděčná. A také šťastná. A to že dokonce mám individuální plán a je fakt bomba,“ pochvalovala si Tulcová.

Tereza chce poděkovat hlavně i paní třídní učitelce Mgr. Jarmile Doleželové. „Je opravdu zlatá. Bez ní bych nebyla tam, kde jsem dnes. A abych řekla pravdu, i díky ní se moc těším do zaměstnání, až budu moci ošetřovat pacienty,“ usmívá se sympatická slečna. Ze spolupráce s Terezou má radost i paní ředitelka. „Jsem ráda, že studentům můžeme nabídnout individuální plán. Speciálně Tereza dokazuje, že se vše dá skloubit dohromady. A dobře tím prezentuje i naši školu a dokonce nám zajistila i sponzorský dar od kadeřnického studia Shiny (shinystudio.cz). V době, kdy nám enormně stoupají náklady (https://www.tiktok.com/@tomiospd/video/7180141220683861253?_t=8ZUPhGA4jll&_r=1), je pro naši školu každý takový dar moc cenný,“ uzavřela paní ředitelka.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post <strong>Film Buď chlap! odtajnil trailer, do kin dorazí 23. 3. 2023</strong>
Next post Nebát se a mluvit, nová kniha Jana Přeučila a Karla Voříška
Close

Nejprohlíženější příspěvky

 1. Felix Slováček zve na koncert k 60. výročí na scéně do pražské Lucerny
  Spojit oslavu výročí šedesáti let na scéně a 80. narozeniny hodlá známý hudebník Felix Slováček koncertem v pražské Lucerně. 2. května se fanoušci mohou těšit na show, v níž kromě oslavence v doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka vystoupí Helena Vondráčková, Karel Vágner, Sisa Sklovská, Ondřej Ruml, Jan Smigmator, Ondřej Provazník, Felix Slováček Jr., Anna Julie […]
 2. Zpěvák a herec Milan Peroutka slaví „Kristova léta“  a 10 let s kapelou Perutě…
  Milan Peroutka slaví “Kristovky” a hodlá se s chutí a navážno „rozperutit“ Je synem slavného muzikanta z legendární kapely Olympic. V muzikálu složeném z jejích hitů hraje hlavní roli. Kromě mnoha dalších divadelních rolí má bohaté zkušenosti i před kamerou. Jeho srdcovkou je však kapela Perutě. On sám letos slaví 33. narozeniny a kapela desáté. Herec, zpěvák, moderátor […]
 3. Unikátní výstava MISTŘI RENESANCE představí sochu Davida i Monu Lisu
  Nikdy v ČR nic takového nebylo a hned tak nebude! Na opening naprosto unikátní a jedinečné výstavy MISTŘI RENESANCE do Galerie Mánes Praha, přišly stovky pozvaných hostí. Mezi nimi mnoho známých osobností. Všichni byli naprosto nadšení výjevy starých mistrů. Však jsou zde také více než čtyři desítky děl od malířů těch nejslavnějších jmen: Da Vinci, Michelangelo, […]
 4. V sobotu začíná na Výstavišti v Holešovicích Matějská pouť.
  A opět v plné formě. Letos proběhne 428. ročník poutě a již 60. let se pouť koná na Výstavišti. Fanoušci adrenalinu si přijdou na své od 25. února, brány nejstarší České poutě budou nejen pro ně otevřené do 10. dubna. I letos se mohou návštěvníci těšit na mnoho novinek. Mezi nimi i evropský unikát. Přes […]
 5. Jan Vlasák oslavil osmdesátiny a kde jinde než na jevišti
  Jan Vlasák, herec a dabér známý z divadla i filmu, který propůjčil svůj hlas stovkám oblíbených zahraničních postav, oslavil osmdesátku. Stalo se tak přímo na jevišti po představení Otec (produkuje INDIGO company), ve které ztvárňuje také osmdesátiletého Andrého trpícího Alzheimerovou chorobou. S hercem si přišla připít na zdraví řada hereckých kolegů a kolegyň, mezi nimi například Zlata […]