Nový seriál, oblíbená kriminálka i kulinářské pořady. To je podzim na Nově

Read Time:2 Minute, 28 Second

Televize Nova představila podzimní schéma na rok 2023. Ve vysílání se objeví například nové díly oblíbené Kriminálky Anděl a z Martina Pechláta se stane Táta v nesnázích. Na obrazovky se vrátí také kulinářské pořady MasterChef Česko a Souboj na talíři.

Zábava pro celou rodinu. Tak by se dalo charakterizovat podzimní schéma TV Nova, které ve středu novinářům představili její zástupci na tiskové konferenci. Na obrazovky se vrací oblíbené pořady, ale diváky pobaví i nový seriál. Česko bude opět hledat dalšího MasterChefa a po dlouhé době se potká několik odloučených rodin.

TV Nova se při přípravě podzimních formátů spojila s nejlepšími tvůrci na tuzemském trhu. „Společným jmenovatelem nové sezóny je zaměření na lokální témata, rodinnou zábavu a zejména na očekávání našich diváků,“ říká ředitelka programu TV Nova Silvia Majeská. „Také v nadcházející sezoně budeme posilovat naši dlouhodobou pozici lídra trhu,“ dodává.

Pondělní večery budou patřit nové řadě Kriminálky Anděl, která se na obrazovkách poprvé objevila před patnácti lety. V hlavních rolích budou opět David Švehlík, Marek Taclík, Michal Novotný a Helena Dvořáková. Známé tváře doplní například Oskar Hes a Jiří Langmajer.

Novinkou bude komediální seriál Táta v nesnázích, kde hlavní roli Petra ztvární Martin Pechlát. Ten se bude potýkat s problémy, které mu způsobují jeho tři dospělé dcery. Ty se totiž z různých důvodů vracejí k otci. „Náš seriál je především o druhé fázi života Petra, kdy jsou dcery dospělé a mají své životní peripetie a tatínek je s nimi zažívá také,“ popisuje novinku Pechlát.

Emocemi nabité příběhy a dojemná setkání odloučených členů rodiny – tím vším provedou diváky publicista Mirek Vaňura a Tereza Pergnerová v nové dokureality Ztracená rodina. „Přinášíme pohled na silné lidské osudy. Bez zbytečných příkras,“ popisuje pořad Pergnerová.

Vedle novinek se diváci mohou těšit na další příběhy hrdinů Jedné rodiny a Zlaté labutě. Do hasičárny obce Horní se vrátí i druhá řada Co ste hasiči. Pokračuje také Ulice, jeden z divácky nejoblíbenějších seriálů TV Nova.

O titul MasterChef Česko se utká nová šestnáctka soutěžících. Tento ročník nabídne oblíbené testy chutí a znalostí, stejně jako výjimečné hosty či časově náročné úkoly, tentokrát bez možnosti vrátit se do hry. Že je Česko země chutí, divákům dokážou kuchaři na cestách ve třetí řadě Souboje na talíři.

Podvečerní čas opět ovládne Ondřej Sokol a pětice lovců ve vědomostním klání Na lovu. Diváci se dočkají také premiérových Hvězdných speciálů, ve kterých se objeví například Zuzana Kajnarová, Jiří Langmajer nebo Petr Čtvrtníček.

Zajímavé osudy, neprozkoumaná místa a zajímavosti z České republiky bude nadále nabízet pondělní magazín Víkend. Nedělní Střepiny pod vedením Báry Divišové pokračují v pokrývání důležitých celospolečenských témat.

Novinky připravuje i portál Voyo, kam se chystá například nový český špionážní thriller. Filmové megahity, legendární seriály i sitcomy – to vše nabídnou tematické stanice Skupiny Nova. Nabídka Nova Sport bude opět ve znamení pestré nabídky přímých přenosů ze špičkových sportovních událostí.
Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/516016-novy-serial-oblibena-kriminalka-i-kulinarske-porady-to-je-podzim-na-nove?campaignsrc=tn_clipboard

FOTO :TV NOVA A JAROSLAV HAUER

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post Biograf láska vychází knižně
Next post Adam Pavlovčin – Česko Slovenská SuperStar – odhalil v novém světovém videoklipu své soukromí!
Close

Nejprohlíženější příspěvky

 1. PEČE CELÁ ZEMĚ startuje již třetí řadou od 6.ledna na ČT1
  Třetí řada Peče celá země opět stmelí celé rodiny u televizních obrazovek, a to jak u české klasiky, tak u často velmi originálních receptů. Víte například, jak se peče malinový dort, který znáte ze znělky? V letošní řadě budou moci diváci ocenit i mnohá umělecká díla, cukrářské skládačky, výrobky průzračné jako sklo, na své si […]
 2. Red Face – souboje profi zápasníků s pouličními rváči a influencery
  Dne 9. srpna 2023 proběhla tisková konference organizace RedFace k historicky druhému galavečeru, který se uskuteční 9. září 2023 v UNYP Aréně v Praze. Organizace, za kterou stojí promotér Petr Diviš, představila novou fight card, ve které kombinuje profesionální zápasníky s pouličními rváči a influencery, čímž chce zviditelnit bojové sporty. Hlavním partnerem večera je Kratom […]
 3. Hokejisté Michal Mrázik, David Moravec a Milan Jurčina pomohou mladému fotbalistovi
  Sportovci tělem i duší, navíc se srdcem na správném místě. Tak by se dali charakterizovat hokejisté Michal Mrázik a David Moravec, stejně jako bývalý hokejista Milan Jurčina. Všichni tři se totiž pod záštitou domovské sportovní agentury M3 Sports Agency rozhodli podpořit sbírku pro šestnáctiletého fotbalistu Milana, který před rokem onemocněl zánětem míchy a hrozilo, že […]
 4. Muzikál Anděl Páně je novým hitem Hudebního divadla Karlín
  Hudební divadlo Karlín má na repertoáru nový titul – muzikál Anděl Páně, který má za sebou úspěšnou premiéru a diváci si jej nepomohou vynachválit. V hlavních rolích excelují Ondřej Rychlý (Petronel) a Marek Lambora (Uriáš), nechybí ani Jiří Korn v roli Boha. Anděl Páně – to je božský muzikál podle stejnojmenné filmové pohádky z roku 2005. V […]