Proč Petr Rychlý v Ordinaci vyšetřuje Kapitána Dema?

Read Time:2 Minute, 19 Second

Kapitán Demo je fenomén, každý jeho singl se stane hitem. Zlatíčka, Čardáš, Kouzlo. A teď novinka Míň žrát znamená míň žít. Píseň o tom, že svou XXL postavu nemá Demo jen tak. Situace je kritická, je třeba s tím něco rychle udělat! Zavolejte Rychlého! 

Videoklip ke skladbě byl natočen v ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2,Petr Rychlý volání o pomoc skutečně vyslyšel, a Kapitán Demo se tak nemusel svěřit do péče nikoho jiného než právě Čestmíra Mázla.

Čestmír je můj dlouholetej kamarád. Je to gynekolog, takže si rozumíme a taky mě léčí. Kdyby to byl klasickej doktor, tak je zaujatej, ale jako gynekolog má odstup. Proto jsem si vybral právě jeho. Děláme spolu i různý rituály, jógový víkendy, meditace… Je to hodně spirituálně zaměřenej kluk a taky nejbohatší člověk z celý Ordinace. Proto si rozumíme,” prohlásil před natáčením klipu Kapitán Demo. 

Hudebník, známý rovněž jako Mistr světa všeho, během lékařské prohlídky zjistí, že všechny jeho hodnoty se pohybují v červených číslech a od Mázla se dozví jednoznačný verdikt: Míň žrát!” Na což Demo samozřejmě odmítá přistoupit. Stačí si totiž připomenout, co v den prohlídky zvládl posnídat: Dneska jsem měl k snídani sedm prasat, třináct kaviárovejch tyčinek, osmdesát tři lanýžů. Jako vždycky. Co mi můj indickej kuchař navaří, to sním.”

Jak tohle legendární lékař Ordinace vyřeší, zjistí fanoušci Kapitána Dema a Petra Rychlého právě ve videoklipu Míň žrát znamená míň žít režírovaného Givinarem Křížem. Ten je divákům Novy rovněž dobře známý – jako finalista kuchařské show MasterChef 2021. Zajímavostí je, že kromě toho, že klip vznikl v hostivařských ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2, je celý natočen na jediný záběr. 

Petr Rychlý k angažmá u Kapitána Dema říká: „Je to první klip, na nějž jsem kývnul. Líbil se mi nápad, má to vtip a já sám sebe občas rád shodím. Propojení Ordinace v růžové zahradě 2 s Kapitánem Demem je navíc dost bizarní. Už jen proto, že já v ní hraju gynekologa a Demo se objedná na vyšetření zrovna u mě.” 

Hudebníka čeká 13. května milník dosavadní kariéry – koncert v 02 areně. Přijal by Petr pozvání tam vystoupit? „Samozřejmě, já už s O2 arenou zkušenosti mám. Díky koncertu k show Tvoje tvář má známý hlas jsem už ten obrovský adrenalin zažil. Takže když mě Demo pozve, budu mít radost,” prohlašuje Petr. 

Píseň Kapitána Dema se točí kolem zdravotního stavu. V závěru natáčení Petr prozradil, jak je na tom se zdravým životním stylem on sám. „Jednou týdně se snažím hrát tenis. A teď mám v plánu začít cvičit, chodit do posilovny a taky držet dietu. Nedá se nic dělat, věk nezastavíte a je to čím dál horší. Naštěstí mám v Ordinaci kostýmy, které mi váhu hlídají. Když nedopnu kalhoty, je zle a začnu míň žít,” parafrázuje herec slova písně Míň žrát znamená míň žít. 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post <strong>INVALIDA – Zdeněk Godla a Rytmus v černé komedii o kolosální pomstě!</strong>
Next post Národní divadlo odtajnilo příští sezonu. Duo SKUTR bude režírovat Hamleta i Rusalku
Close

Nejprohlíženější příspěvky

 1. Felix Slováček zve na koncert k 60. výročí na scéně do pražské Lucerny
  Spojit oslavu výročí šedesáti let na scéně a 80. narozeniny hodlá známý hudebník Felix Slováček koncertem v pražské Lucerně. 2. května se fanoušci mohou těšit na show, v níž kromě oslavence v doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka vystoupí Helena Vondráčková, Karel Vágner, Sisa Sklovská, Ondřej Ruml, Jan Smigmator, Ondřej Provazník, Felix Slováček Jr., Anna Julie […]
 2. Zpěvák a herec Milan Peroutka slaví „Kristova léta“  a 10 let s kapelou Perutě…
  Milan Peroutka slaví “Kristovky” a hodlá se s chutí a navážno „rozperutit“ Je synem slavného muzikanta z legendární kapely Olympic. V muzikálu složeném z jejích hitů hraje hlavní roli. Kromě mnoha dalších divadelních rolí má bohaté zkušenosti i před kamerou. Jeho srdcovkou je však kapela Perutě. On sám letos slaví 33. narozeniny a kapela desáté. Herec, zpěvák, moderátor […]
 3. Unikátní výstava MISTŘI RENESANCE představí sochu Davida i Monu Lisu
  Nikdy v ČR nic takového nebylo a hned tak nebude! Na opening naprosto unikátní a jedinečné výstavy MISTŘI RENESANCE do Galerie Mánes Praha, přišly stovky pozvaných hostí. Mezi nimi mnoho známých osobností. Všichni byli naprosto nadšení výjevy starých mistrů. Však jsou zde také více než čtyři desítky děl od malířů těch nejslavnějších jmen: Da Vinci, Michelangelo, […]
 4. V sobotu začíná na Výstavišti v Holešovicích Matějská pouť.
  A opět v plné formě. Letos proběhne 428. ročník poutě a již 60. let se pouť koná na Výstavišti. Fanoušci adrenalinu si přijdou na své od 25. února, brány nejstarší České poutě budou nejen pro ně otevřené do 10. dubna. I letos se mohou návštěvníci těšit na mnoho novinek. Mezi nimi i evropský unikát. Přes […]
 5. Jan Vlasák oslavil osmdesátiny a kde jinde než na jevišti
  Jan Vlasák, herec a dabér známý z divadla i filmu, který propůjčil svůj hlas stovkám oblíbených zahraničních postav, oslavil osmdesátku. Stalo se tak přímo na jevišti po představení Otec (produkuje INDIGO company), ve které ztvárňuje také osmdesátiletého Andrého trpícího Alzheimerovou chorobou. S hercem si přišla připít na zdraví řada hereckých kolegů a kolegyň, mezi nimi například Zlata […]