Proč Petr Rychlý v Ordinaci vyšetřuje Kapitána Dema?

Read Time:2 Minute, 19 Second

Kapitán Demo je fenomén, každý jeho singl se stane hitem. Zlatíčka, Čardáš, Kouzlo. A teď novinka Míň žrát znamená míň žít. Píseň o tom, že svou XXL postavu nemá Demo jen tak. Situace je kritická, je třeba s tím něco rychle udělat! Zavolejte Rychlého! 

Videoklip ke skladbě byl natočen v ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2,Petr Rychlý volání o pomoc skutečně vyslyšel, a Kapitán Demo se tak nemusel svěřit do péče nikoho jiného než právě Čestmíra Mázla.

Čestmír je můj dlouholetej kamarád. Je to gynekolog, takže si rozumíme a taky mě léčí. Kdyby to byl klasickej doktor, tak je zaujatej, ale jako gynekolog má odstup. Proto jsem si vybral právě jeho. Děláme spolu i různý rituály, jógový víkendy, meditace… Je to hodně spirituálně zaměřenej kluk a taky nejbohatší člověk z celý Ordinace. Proto si rozumíme,” prohlásil před natáčením klipu Kapitán Demo. 

Hudebník, známý rovněž jako Mistr světa všeho, během lékařské prohlídky zjistí, že všechny jeho hodnoty se pohybují v červených číslech a od Mázla se dozví jednoznačný verdikt: Míň žrát!” Na což Demo samozřejmě odmítá přistoupit. Stačí si totiž připomenout, co v den prohlídky zvládl posnídat: Dneska jsem měl k snídani sedm prasat, třináct kaviárovejch tyčinek, osmdesát tři lanýžů. Jako vždycky. Co mi můj indickej kuchař navaří, to sním.”

Jak tohle legendární lékař Ordinace vyřeší, zjistí fanoušci Kapitána Dema a Petra Rychlého právě ve videoklipu Míň žrát znamená míň žít režírovaného Givinarem Křížem. Ten je divákům Novy rovněž dobře známý – jako finalista kuchařské show MasterChef 2021. Zajímavostí je, že kromě toho, že klip vznikl v hostivařských ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2, je celý natočen na jediný záběr. 

Petr Rychlý k angažmá u Kapitána Dema říká: „Je to první klip, na nějž jsem kývnul. Líbil se mi nápad, má to vtip a já sám sebe občas rád shodím. Propojení Ordinace v růžové zahradě 2 s Kapitánem Demem je navíc dost bizarní. Už jen proto, že já v ní hraju gynekologa a Demo se objedná na vyšetření zrovna u mě.” 

Hudebníka čeká 13. května milník dosavadní kariéry – koncert v 02 areně. Přijal by Petr pozvání tam vystoupit? „Samozřejmě, já už s O2 arenou zkušenosti mám. Díky koncertu k show Tvoje tvář má známý hlas jsem už ten obrovský adrenalin zažil. Takže když mě Demo pozve, budu mít radost,” prohlašuje Petr. 

Píseň Kapitána Dema se točí kolem zdravotního stavu. V závěru natáčení Petr prozradil, jak je na tom se zdravým životním stylem on sám. „Jednou týdně se snažím hrát tenis. A teď mám v plánu začít cvičit, chodit do posilovny a taky držet dietu. Nedá se nic dělat, věk nezastavíte a je to čím dál horší. Naštěstí mám v Ordinaci kostýmy, které mi váhu hlídají. Když nedopnu kalhoty, je zle a začnu míň žít,” parafrázuje herec slova písně Míň žrát znamená míň žít. 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post <strong>INVALIDA – Zdeněk Godla a Rytmus v černé komedii o kolosální pomstě!</strong>
Next post Národní divadlo odtajnilo příští sezonu. Duo SKUTR bude režírovat Hamleta i Rusalku
Close

Nejprohlíženější příspěvky

 1. PEČE CELÁ ZEMĚ startuje již třetí řadou od 6.ledna na ČT1
  Třetí řada Peče celá země opět stmelí celé rodiny u televizních obrazovek, a to jak u české klasiky, tak u často velmi originálních receptů. Víte například, jak se peče malinový dort, který znáte ze znělky? V letošní řadě budou moci diváci ocenit i mnohá umělecká díla, cukrářské skládačky, výrobky průzračné jako sklo, na své si […]
 2. Muzikál Anděl Páně je novým hitem Hudebního divadla Karlín
  Hudební divadlo Karlín má na repertoáru nový titul – muzikál Anděl Páně, který má za sebou úspěšnou premiéru a diváci si jej nepomohou vynachválit. V hlavních rolích excelují Ondřej Rychlý (Petronel) a Marek Lambora (Uriáš), nechybí ani Jiří Korn v roli Boha. Anděl Páně – to je božský muzikál podle stejnojmenné filmové pohádky z roku 2005. V […]
 3. Hokejisté Michal Mrázik, David Moravec a Milan Jurčina pomohou mladému fotbalistovi
  Sportovci tělem i duší, navíc se srdcem na správném místě. Tak by se dali charakterizovat hokejisté Michal Mrázik a David Moravec, stejně jako bývalý hokejista Milan Jurčina. Všichni tři se totiž pod záštitou domovské sportovní agentury M3 Sports Agency rozhodli podpořit sbírku pro šestnáctiletého fotbalistu Milana, který před rokem onemocněl zánětem míchy a hrozilo, že […]
 4. Red Face – souboje profi zápasníků s pouličními rváči a influencery
  Dne 9. srpna 2023 proběhla tisková konference organizace RedFace k historicky druhému galavečeru, který se uskuteční 9. září 2023 v UNYP Aréně v Praze. Organizace, za kterou stojí promotér Petr Diviš, představila novou fight card, ve které kombinuje profesionální zápasníky s pouličními rváči a influencery, čímž chce zviditelnit bojové sporty. Hlavním partnerem večera je Kratom […]