Nejen Rusko ale i Česko má svou  živou  Barbie !

05.03.2017

Není Ti ještě ani 18 let, co na to rodina a tvé okolí?
Moje rodina a okolí mě podporuje bez ohledu na to, kolik mi je let. Moje image se jim líbí a jsou rádi, že jsem tak šťastná.

Tím, že Ti není 18 jsi nemohla podstoupit žádné plastické operace. Přemyslíš o nich? Co a jak si necháš upravit?
Plastickou operaci bych si mohla nechat udělat ještě před osmnáctým rokem, s podpisem rodičů, o čemž jsem už i uvažovala, ale bohužel se operace kvůli mému tehdejšímu zdravotnímu stavu musela o nějaký čas odložit. Do budoucna plánuji zvětšení prsou a hýždí, zmenšení nosu, úpravu zubů a možná i vyjmutí žeber.

V poslední době jsi celkem mediálně známa, čekala jsi to, když jsi s tím začínala? Jak přijímáš bulvární články o sobě a media vůbec ? Kdyby tě například Jan Kraus pozval do své talk show. Šla by si?
Nevím, zda jsem to přímo čekala, ale snažila jsem se v to věřit. Média jako taková zatím vnímám pozitivně a co se týká různých názorů od lidí, tak i s těmi negativními jsem od počátku počítala a byla na ně připravena. Nijak mě nerozhazují, protože jsem si již zvykla a naopak se nimi někdy i dobře bavím. Pokud by mě pan Kraus pozval do své talk show, myslím, že bych šla, ale nepopírám, že bych měla trochu strach.

Jaké máš životní priority a kam až chceš to dotáhnout? Kromě toho, že jsi ,,titulována,, jako první žívá česká Barbie. Věnuješ se i zpěvu, jaké máš cíle v tomto oboru?
Mou největší prioritou je má rodina a moji blízcí, ale nepopírám, že na kariéře mi také velmi záleží. Mým prvním životním cílem je, žít a být úspěšná v LA, s vizitkou "zpívající Barbie", ovšem s někým, koho bych milovala. A druhý cíl je takový, namotivovat v životě co nejvíce lidí k odvaze a jedinečnosti. Zpěv je pro mě, co se týče kariéry, s Barbie stylem na prvním místě. Nyní chystám své nové album a pilně pracuji na jeho druhém songu. Zpěvem bych se chtěla prosadit nejen v ČR, ale i ve Spojených státech.

https://soundcloud.com/lolotabella/jsi-duvod-proc-me-mas

Teprve 17letá dívka z Prahy Gabriel Jiráčková s uměleckým jménem "Lolo Ta Bella" je první živou českou Barbie. My jsme s Lolo Ta Bellou pro vás udělali exkluzivně rozhovor.

Kdy a proč jsi se rozhodla změnit svůj image na Barbie?

Svou image jsem na Barbie začala měnit přibližně před dvěma lety. Důvodů bylo hned několik. Od malička jsem panenky Barbie milovala a toužila jsem se s nimi ztotožnit. Druhým důvodem byla touha po umělém vzhledu a v neposlední řadě, akási potřeba a poslání být živoucím důkazem toho, že vše si lze v životě splnit, jen se člověk nesmí bát a musí si za tím jít.

Jako Barbie budeš mít anebo již máš jistě plno nabídek na nafoceni erotických snímku nebo natáčeni lechtivých filmů. Až Ti bude 18 půjdeš do toho ? A za jakých podmínek?
Myslím, že navždy zůstane maximálně u glamour nebo jen provokativních sexy videí a fotek.

Styling Barbie, líčeni není jisté nic levného. Kdo Ti to všechno financuje?
Prozatím jsem sponzory nepotřebovala. Vydělávám si zpěvem, focením, reklamou a navíc mě finančně podporuje otec.

Jistě sleduješ i Barbie v zahraničí. Byla některá z nich pro Tebe třeba vzorem? A chtěla by ses někdy s nějakou z nich setkat ?

Sleduji několik zahraničních Barbie a Bimbo Barbie. Asi největším vzorem je pro mě Pixee Fox, Candy Charms, Kristyna Martelli, Alicia Amira, Gizel Gizel a Valeria Lukyanova. Osobně se chci seznámit především s Pixee Fox a Candy Charms.

Podobu plastové panenky nechtějí jen dívky, ale i muži. Českého Kena již máme. Je to Robert Paulat, znáte se? A jaký je tvůj pohled/názor na tyto mužské promeny?
O českém Kenovi jsem již slyšela, ale osobně se s ním neznám. Můj názor na živé Keny je stejně pozitivní, jako názor na živé Barbie. Oceňuji každou odlišnost, ať je v ženské nebo mužské podobě.

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně štěstí ve tvých plánech a za vyjde album, budeme rádi, když nás pozveš na křest.
Pražský zpravodaj a jeho VIP magazín Spycross.

Českou Barbie Gabriel můžete sledovat:
https://lolotabella.blog.cz/,https://m.facebook.com/gabrielle.jirackova?mref=message_bubble ,

I.M.https://www.facebook.com/lolotabella/ ,https://www.instagram.com/lolotabella/

Rozhovor Ivan Malejovský, fota archív Gabriela Jiráčková