CO KDY A KDE

V příjemném prostředí vinárny na Praze 2 uvedly hlavní protagonistky, Linda Finková, Aneta Christovová, Vlaďka Pirichová (známé jako první ženské trio Trojhlavá saň) a Sandra Pogodová koncept pořadu PRALINKY.
Dle jejich slov, pokud jim pro samý smích bylo rozumět, se jedná o veselý pořad na dámská témata, na který by se měli dívat i muži, neboť je...

Zpěvačka Dara Rolins pro své fanoušky již počtvrté napsala a připravila týdenní diář plný rad a tipů pro zdravý životní styl, dosažení harmonie, rovnováhy a pocitu spokojenosti. Diář Rok podle Dary 2020 představíila Dara Rolins v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí ve středu 11. září.

Vzhledem k tragickým událostem, které se staly minulou sobotu ve Spa-Francorchamps, vyšle Sauber Junior Team by Charouz do závodů FIA Formula 2 v Monze pouze jeden monopost. V Belgii přišel o život mladý Francouz Anthoine Hubert a reprezentant české stáje Juan Manuel Correa utrpěl vážná zranění. Všichni v týmu si proto přáli, aby vzdali poctu...

Varhan Orchestrovič Bauer složil hudbu k filmu Miloše Formana Goyovy přízraky a v pražské Lucerně předvede 31.října veřejnou premiéru Havlovy zhudebněné básně Antikódy!

Diváci uslyší na galakoncertu naprosto unikátní skladby autora. Hudební dramaturgie slibuje skutečné lahůdky - od filmové muziky, melodií Karla Svobody, až třeba zhudebnění...

Když se řekne jméno Iveta Bartošová, mnohým se vybaví krásná, křehká a právem nazývaná princezna české populární hudby.

Už počtvrté se bude 7. 9. konat Psí den s Prahou 13, který má za cíl návštěvníky nejen pobavit, ale především psům pomáhat. Proto budou během dne nabízeni pejskové k adopci, které pomohou představit dokonce známé osobnosti. Mezi nimi bude například velký milovník psů a David Kraus.

SUPRAPHON PŘIPOMÍNÁ NAHRÁVKY, KTERÉ VZNIKALY V PRŮBĚHU BEZMÁLA ŠEDESÁTI LET JEJÍ HVĚZDNÉ HUDEBNÍ DRÁHY

Před čtvrt stoletím, tedy 25 lety, se konala v pražském Divadle Spirála české premiéra rockového muzikálu Tima Rice a Andrew Lloyda Webbera Jesus Christ Superstar. Přesně na den to bylo 22. července parného léta 1994.