AKTUALITY Z VIP SPOLEČNOSTI

Příběhem o lásce a vášni, který se ve videoklipu Vidím to růžově odehrává, předznamenává kapela Mandrage novou desku, kterou vydá ještě před Vánocemi ve vydavatelství Universal Music. Na nové album kapela naváže únorovým koncertním turné Dlouhej únor po velkých sálech včetně pražského Fora Karlín a brněnského Sono Centra. Hlavními mediálními...

Na Slovanském ostrově i ve Velkém sále paláce Žofín zní k poslednímu rozloučení se zesnulým zpěvákem Karlem Gottem jeho šlágry i méně známé písně a skladby v němčině. Hudební výběr dodala k této příležitosti podle dřívějšího vyjádření organizátorů Gottova rodina. Veřejnost se přichází od rána do žofínského paláce poklonit oblíbenému umělci....

Více než devět desítek osobností poctilo v uplynulých deseti letech Botanickou zahradu hl. m. Prahy svou návštěvou, aby podpořily projekt Kořeny osobností, v jehož rámci dochází ke spojení vzácného přírodního bohatství s těmi největšími postavami současného světa.

Dana Morávková o kabelkách: Už jsem nemocná!
Jen málokdo by si nevšimnul sofistikovaného stylu herečky Dany Morávkové. Na veřejnosti je vždy dokonale upravená a zpravidla i s kabelkou z kolekce, kterou navrhuje pro českého výrobce kabelek Elega. Její vášeň a koníček tak nabral před pěti lety zcela nový směr, který je jistě snem mnoha žen.

Protože to nevzdávám! Tak se jmenuje písnička, kterou Olga Lounová napsala pro charitativní projekt na pomoc opuštěným a ohroženým psům. A k ní nyní zpěvačka vydává i videoklip, během jehož vzniku se rozhodně nevzdávala, ačkoliv před sebou měla velmi obtížný úkol. Ke spolupráci se jí totiž podařilo přimět plejádu prvotřídních muzikantů!