CO KDY A KDE

Kromě zásadních hitů a starších pecek, které pro zpěvačku napsali legendární Petr Janda, Ota Petřina, Karel Svoboda a další, uslyšeli posluchači i nové písničky z novinkového alba "Blázni" a samozřejmě duety s hosty Václavem Noidem Bártou a Petrem Kolářem.

Výstava Blanky Matragi v Obecním domě nyní představuje obměněnou expozici mapující její více jak pětatřicetiletou kariéru módní návrhářky a designérky.

Skupina MAXÍCI zaútočila ve velkém na včerejším křtu nového CD a videoklipu
,,ÚTOK KRÁLÍKŮ'' v centru Prahy v Borsalino Gold Club.

Je to osm let, co se z Martina Chodúra (28) stal historicky první vítěz televizní talentové soutěže Česko Slovensko hledá Superstar. Od té doby se z Martina stal jeden z nejvšestrannějších zpěváků mladé generace, vydal tři sólová alba a čím dál častěji koncertuje v Čechách, na Moravě a Slovensku. Na letošek připravil se svou doprovodnou kapelou...

Zpěvačka Marta Kubišová dnes zřejmě naposledy vystoupila v Praze. V beznadějně vyprodané Lucerně se rozloučila s pražským publikem v rámci turné MARTA NAPOSLEDY.
Poslední koncert proběhne v Českých Budějovicích v den jejich 75. narozenin, kde se opravdu naposledy rozloučí se svou koncertní kariérou.